O mně

Na tuto stránku jste se dostali z jediného důvodu. Chcete zjistit, jaká osoba provozuje tento blog. Těší mě, krátce se představím:

Pojmenovali mě Pavel a od narození mi všichni říkali, že budu velký. Genetika potvrdila slova a opravdu ze mě vyrostl člověk, který bude určitě vždy delší než širší.

Než jsem začal většinu obyvatel porážet ve výšce, prošel jsem si školou života na základní a střední škole. Tam jsem měl z českého jazyka vždy nejraději mluvnici a rozebírání slov. K tomu namluvené příběhy Spejbla a Hurvínka rozšiřovaly mou slovní zásobu. Vždy jsem se pídil po významu cizích slov, která jsem slyšel.

Schopností nebát se trémy a mluvit na veřejnosti se mi dostalo při přednášení témat prevence rizikového chování na středních a základních školách. Jsem rád středem pozornosti a tato činnost spojila příjemné s užitečným.

Další roky mého studia na vysoké škole jsou spojené se studiem marketingu na sociálních sítích (součást mého oboru a bakalářky) a vztahy s veřejností (moje samostudium). PR se mi zalíbilo natolik, že bych se mu chtěl věnovat profesně.

Ve svém volném čase se věnuji činnostem, protože:

čtu, protože si rád rozšiřuju obzory
píšu texty, protože jinak začínám zapomínat gramatiku
věnuji se dětem, protože mě práce s nimi baví a je to jedna velká výzva
běhám, protože rád jím
posiluju, protože ve zdravém těle zdravý duch
hraju na kytaru, protože jsem jako malý musel a nakonec se mi to zalíbilo
hraju Dungeons & Dragons, protože tahle hra nemá limity

Mým cílem je být tiskový mluvčí ve společnosti ze soukromého nebo veřejného sektoru. To znamená, že pokud potřebujete někoho, kdo bude mluvit řečí Vaší cílové skupiny, informovat veřejnost o krocích společnosti a korigovat tiskové zprávy jako zkušený jezdec svého koně, jsem Váš člověk!

mail: tadypavel@gmail.com